Dorost: Lesnice - Sokol Jestřebí 5:0

22. 5. 2011
Lesnice-Jestřebí  5:0 (1:0)  Sestava:Doubrava             Polách,Holinka,Adámek,Reichl             Švoma,Kondler,Sládek,Sita          Marada,Mička  Dále hráli:Šváb,Gruber,Štrampach,Ovčiarik   Přijeli jsme do Lesnice si zahrát fotbal se soupeřem minimálně o třídu lepším a mohli jsme jen překvapit. K překvapení i domácích jsme v prvním poločase hráli vyrovnanou partii.Šance byli na obou stranách.Po chybě obrany a brankáře jsme po první půli prohrávali nadějně jen jedna nula a do druhé půli jsme vstoupili opět s gólovými šancemi. Ale bylo znát vyšší kvalitu soupeře a ten zaslouženě vyhrál.Konec utkání jsme nechali zahrát i náhradníky,protože po třetí brance bylo rozhodnuto.Ale i s brankovým přídělem jsme se vyrovnali dobře a zápas jsme dohráli v klidném tempu až do konce. Příští výkend k nám zavítají Loštice,které nemají valnou pověst co se týče chování hráčů,tak uvidíme jak se s tím vyrovnají naši borci.Bude to koneckonců poslední zápas sezóny.