Dorost: Sokol Jestřebí - Loštice 3:4

29. 5. 2011
Jestřebí - Loštice  3:4  2xKondler,Marada   Sestava: Habrluk  Adámek,Doubrava,Reichl,Švoma Sládek,Holinka,Sita  Šváb,Ovčiarik,Mička  Dále hráli:Marada,Kondler,Gruber,Štrampach  Na zápas jsme šli z cela s ojedinělou taktikou.Nechali jsme sedět dva dobré hráče na lavičce a začali jsme prvních 20 minut hrát s velikým nasazením a úsilím nedostat prvních dvacet minut gól a pak vystřídat tyto dva hráče a překvapit a trochu, šokovat i protihráče.Při této taktice se zrodila i nečekaně tutovka.Bohužel ji Mička zahodil tváří v tvář brankáři.Pak jsme vystřídali a z menšími přestávky jsme hráli s velkým úsilím zkomplikovat hru soupeře. Takto si vedli naši borci po celý zápas výborně a zahráli nejlepší zápas co kdy tato sestava hrála.Na závěr skvělého utkání jak ze strany hráčů,tak i ze strany diváků utkvěla všem hruzostrašná srážka útočníka,našeho obránce z brankářem Pepem Habrlukem po které musel Pepa Habrluk vystřídat a po sléze odjet do nemocnice Šumperk.Dopadlo to celkem dobře.Pepa má několik stehů v obličeji,otřes mozku a do pondělí zůstává na pozorování v nemocnici. Pepo držíme palce a budeme tě zase očekávat mezi námi.