Jestřebí B - Bohutín 3:3

12. 8. 2012

Za slunečného počasí sehráli naši junioři (posíleni o Janíčka, Lukáče a Pepu Kramara) aktivní a koukatelný fotbal proti druhému týmu loňské sezony. Všichni s napětím očekávali jak se ještě loňští dorostenci vyrovnají se zkušeností a sehraností Bohutína, ale mile překvapili. Od začátku byli aktivní, jejich rychlost a přímočarost dělala soupeři velké problémy, bohužel se projevila nezkušenost mládí a tak jako první inkasovali, když si balon srazil do vlastní sítě Petr Opravil. Předtím se neujala střela Lukáše Mičky, která skončila na břevně. Šance Jestřebí se ale rodily jako na běžícím páse, takže rychle vyrovnali, když zdánlivě ztracený balon doběhl Mička, přesně nacentroval na hlavu Davida Kondlera a bylo vyrovnáno. Do poločasu se podařilo  zvýšit Mičkou na 2:1 a bylo veseleji. Do druhého poločasu vstoupilo Jestřebí opět aktivně, ale Bohutín srovnal, když mladý gólman Jestřebí podcenil jednoduchou střelu. Střely zdálky, hlavně Jardy Janíčka a Davida Lukáče zkušený brankář hostí zlikvidoval a hosté pak z trestného kopu zvýšili na 2:3. Jestřebí B si pak vzalo příklad z včerejšího výkonu A a výsledkem byl až drtivý tlak, který korunoval hlavičkou Petr Opravil. K otočení výsledku chybělo málo, ale výborný výkon bohutínského gólmana zajistil hostům bod, když zejména střelu Jardy Janíčka z poslední minuty vytěsnil na roh a pak už nepřesný rozhodčí písknul konec. Na začátek sezony podali mladí výborný výkon, když chybělo jen velmi málo a mohly být 3 body doma, i tak je výkon a přístup družstva B příslibem do dalších bojů.