Jdi na obsah Jdi na menu

Krchleby - Sokol Jestřebí B 0:2

28. 10. 2012

Před mizernou diváckou návštěvou (9 lidí z toho 5 jestřebských) a za špatného počasí se v sobotu B-tým popral o vítězství.
První půle nebyla nic moc.Díky stavu hřiště a počasí zde bylo mnoho nepřesností a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.Druhá půle už byla hra Jestřebí o poznání lepší a z převahy vyplynul vedoucí gól po samostatném brejku Franty Marady - 0:1.Pak jsme měli několik šancí ,ale nedali jsme 100% tutovku-Pepa Kramár sám před brankářem nedal atd... Řekli jsme si,že musíme střílet z dálky,ale stříleli jsme buď nepřesně nebo golman domácích vše pochytal.Ujala se v závěru až střela Lukáše Stolárika a vedli jsme o dva góly. Zisk třech jakoby povinných bodů jsme už do konce zápasu nedali z rukou.
Klobouk dolů před všemi aktéry zápasu.Rozhodčí nakonec sám uznal,že to bylo počasí na hokej a ne na fotbal.
Další tři body vezeme domů výborně ! ! !