Jdi na obsah Jdi na menu

Mírov-Jestřebí B 2:3

3. 9. 2012
Za slunečného odpoledne jsme vyjeli na Mírov zcela s jasnou myšlenkou vyhrát.Začali jsme dobře,aktivně,i na šance jsme vyhrávali a po přihrávce F.Marady vystřelil zpoza šestnáctky L.Mička a jeho střelu tečoval domácí obránce do vlastní brány.V té chvíly jsme byli jasně lepší.Pak, ale propadla obrana a bylo vyrovnáno.Po několika nepřesnostech přišel centr před branku hostí,brankař domácích zaváhal a Mička se neomylně hlavou trefil podruhé.Do druhé půli jsme nastoupili s odhodláním zvýšit náskok a v klidu dohrát utkání.Jenže po mnoha zranění jsme museli sestavu zamíchat a nebylo to ono. Po další standardce(rohu)si nejvýše vyskočil Lukáš Mička a trefil se dnes po třetí.BRAVO !Pak se šťastně po rohu soupeře dostal špatně bráněný utočník v malém vápně k míči a přes hlavu dal na konečných 2:3 z pohledu domácích. Za zmíňku stojí zranění Z.Polácha v první půli po jeho skluzu mu soupeř projel koleno a lýtko.Musel vystřídat.Pak se zranil nešťastně R.Grepl,při odkopu si pohmoždil kolení vazy,má ortézu a je o berlích.(Odvezla ho sanitka, nicméně poslední zpráva hovoří, že má jen natažené vazy).A aby nechybělo zraněn odcházel třicet minut do konce i nová posila L.Stolárik,který schytal v první půli několik neodpískaných faulů a ve druhé půli to už prostě nešlo. Za výsledek můžeme být rádi,i když jsme měli ještě minimálně 4 až 5 tutovek. Musím vyzdvihnout výkon,D.Kondlera za výborný výkon v obraně a Mičku za herní výkon a střeleckou pohotovost. Doufejme,že se nám zranění hráči brzy uzdraví.    statistiky: Mička 3  Přeček-Polách,Kondler D.,Doubrava,Adámek-Sládek,Stolárik,Švoma,Kramár M.-Mička,Marada  náhr.: Grepl,Sita,Mládek