Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Jestřebí B-Libivá 2:1

21. 10. 2012

B nastoupilo proti aktuálně 2. týmu tabulky s respektem, ale nakonec se ukázalo, že každý soupeř je hratelný. Ze začátku zápasu měli navrch fotbalovější hosté, ale obrana a gólman Jestřebí drželi vzadu nulu. Protiútoky Jestřebí byly spíš brejky, které ale hosté bez problémů bránili. Do vedení se však dostalo Jestřebí, když se ve vápně nejlépe zorientoval Mička a nedal gólmanovi hostů šanci. Škoda, že po chybě našeho obránce hosté do poločasu srovnali. Ve druhém poločase byl podobný průběh utkání, Jestřebí bylo rychlejší v útočných akcích, ale bez efektu, Libivá měla územní převahu, ale jejich akce končili před vápnem domácích. Hostům pak tekly nervy, že nebyli schopni svoji převahu vyjádřit brankami a na to doplatili. Útočník hostí zajel do gólmana domácích a obdržel 2. ŽK, následovala ČK a odchod do sprch. Zanedlouho nervy neudržel další hráč a za slovní doprovod k rozhodčímu dopadl stejně, 2. ŽK a ČK. Jestřebí hrálo proti 9 a najednou nevěděli co mají hrát, fotbal byl spíš kopaná a boj, navíc hosté v 9 nedali tutovku! Štěstí se přiklonilo 3 minuty před koncem na stranu Jestřebí, když Kuba Kondler doklepl balon, který vypadl gólmanovi z rukou a dal na 2:1. V závěru se ještě postrkoval gólman hostí s naším hráčem, rozhodčí už byl milosrdný a dal oběma jen ŽK. Za bojovnost a lepší nervy si Jestřebí uhrálo super 3 body a příští týden by si měli v Krchlebech zahrát snad i lepší fotbal a potvrdit svoje postavení ve středu tabulky.