Jdi na obsah Jdi na menu

Bohutín - Sokol Jestřebí 0:4

5. 4. 2014

Přes varování meteorolgů, že má přijít silný déšť, se sice hrálo za podmračeného počasí, ale bez deště na relativně kvalitním hřišti a hlaně se odvezly všechny body, Hned od začátku udávalo tón Jestřebí, i když domácí nehráli vůbec špatně, byli silní v osobních soubojích a nedarovali ani metr prostoru našim útočníkům. Recept na úpornou obranu byly rychlé protiútoky, které Jestřebí přinesly i branky. První dal David Lukáč po rychlé a přesné přihrávce Jardy Janíčka, který zleva dával na vzdálenější tyč už v 15 minutě a za dalších 15 minut bylo 0:2 jako z kopíráku. Do poločasu dal branku i druhý záložník David Pokorný, když Pavel Pecháček vybojoval zdánlivě ztracený míč a pak perfektně našel svého spoluhráče. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi kvalitně, hned v prvních minutách domácí nevěděli kam skočit a převahu korunoval Franta Marada po ideální přihrávce Davida Lukáče. Pak temto trochu opadlo, prostřídalo se a hra byla dosti neurovnaná a nepřesná z obou stran. Šance byly, ale "vymýšlení" a ztráta motivace zapříčinily, že gól už nepadl a tak bylo důležité, že jsme uhájili čisté konto a odvezli si 3 body.