Brateušov - Sokol Jestřebí 3:2

7. 10. 2017

Na těžkém terénu nám patřilo prvních 15 minut, sice hned v úvodu nedal Franta Marada po krásné nahrávce Jardy Janíčka z jasné situace branku, když přehodil gólmana i branku, ale vynahradil si to o pár minut později a bylo 0:1. Domácí pak převzali taktovku a vytvářeli si tlak zejména z dlouhých přihrávek za obranu a ze standardek. Škoda, že musel pro nevolnost odstoupit Tomáš Klubíčko, který nám moc chyběl. Domácí ze situace po rohu přetlačili ve vápně naše hráče a bylo ve 26. minutě srovnáno. Posledních 15 minut jsme srovnali hru, ale žádná naše i domácí šance už v bráně neskončila. Ve druhém poločase už na rozbahněném hřišti to byl spíš boj, prosadili se v něm opět domácí po důrazu po rohu, když zdálky se přesně trefil domácí borec, naštěstí za 2 minuty v 68 . minutě srovnal Tomáš Horký, když po zemi vystřelil a na mokrém terénu míč podklouzl gólmanovi pod tělem. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou tak po trestném kopu vypadl Markovi balon z ruky přímo k domácímu hráči a ten nezaváhal. Běžela 89. minuta...I přes prohru nechali naši hráči dobrý dojem, bojovali, ale body nám utekly. Příští týden musíme zvednout hlavy a udělat vše pro to aby body zůstaly doma !