Bratrušov - Sokol Jestřebí 6:1 (3:0)

23. 3. 2019

První jarní mistrák se odehrál na relativně slušném, nepodmáčeném hřišti, nicméně po zimě byl povrch hodně hrbolatý, ale pro oba mančafty stejný. Domácí se s terénem vypořádali lépe, byli agresivní, napadali naši rozehrávku už v zárodku a hladovější. Naši hráči potřebovali spoustu času na zkrocení poskakujícího máče a rozehrávka byla pomalá a nepřesná. První branku jsme dostali už v 10. minutě, když si náš gólman příliš komplikovaně počínal s malou domů a domácí útočník mu vypíchl balon a zavěsil, druhá branka v naší síti nenechala na sebe dlouho čekat, když balon na dlouhou nohu na gólmana opět domácí hráč vyhrál minisouboj a možná i za pomoci šlapáku docílil 2. branky. Odpovědět mohl Tomáš Horký, ale jeho střelu k tyči po zemi vyrazil domácí brankář, stejně tak si poradil i se slibnou střelou Lukáše Mičky. Naneštěstí do poločasu přišel ještě 3. gól po chybě obrany a Bratrušov šel do kabin zaslouženě za stavu 3:0. Druhý poločas nám svitla naděje, když Tomáš Horký překvapil domácího gólmana  trestného kopu. Místo abychom se dostali na 3:2, tak jsme z dobře zahraného trestňáku dostali hlavou 4. gól a bylo v podstatě vymalováno. Domácí nás pak zatlačili a dali 2 góly na 6:1. Měli jsme ještě dvě dobré šance, když Honza Flodr a Tomáš Horký se dostali na dostřel, ale jednou to bylo nad bránu, podruhé do brankáře. Dostali jsme lekci z bojovnosti, jednoduchosti a fyzicky lépe připravený soupeř zaslouženě vysoko zvítězil. Příští týden na umělce musíme hodně přidat abychom získali body.