Brníčko - Sokol Jestřebí 2:7 (0:3)

3. 11. 2018

Poslední zápas podzimu jsme zvládli na 1, hned od začátku jsme byli aktivní, rychlejší a přesnější než soupeř. V 8. minutě naši herní převahu zužitkoval Tomáš Horký a za 3 minuty si to zopakoval. Do třetice zastavila Tomášovu střelu tyč. Soupeř se připomněl ve 30. minutě, když jejich střela skončila taky na tyči. Naopak Jarda Janíček se nemýlil a Kamilovi v brance Brníčka nedal šanci. Další šance jsme již neproměnili a do kabin se šlo za krásného stavu 0:3. Když po přestávce v rychlém sledu dal Lukáš Mička 2 branky, bylo v podstatě rozhodnuto. Domácí to nicméně nevzdávali a stále jsme museli vzadu pracovat na 100%, Pak se prosadil lobem Franta Marada a Honza Flodr. Domácí snížili na 1:7 a v předposlední minutě ještě aktivní a nejlepší domácí hráč Žák dal po úniku druhou branku. Všem hráčům poděkování za vynikající výkon a důležité body jsou naše !