Hanušovice - Sokol Jestřebí 1:3 (1:0)

29. 9. 2018

Do Hanušovic jsme nejeli úplně kompletní, naštěstí kádr je natolik dostatečně široký a kvalitní, že jsme odjeli aspoň ve 12 lidech. Začátek zápasu jsme nevyužili chyb soupeře a nevstřelili jsme branku, chyběla nám lehkost a přesnost z minulého mistráku a tak se Hanušovice dostali do vedení po trestném kopu, z jejich 1. střely na branku. Vyrovnat mohl Tomáš, ale trefil jen tyč. Druhý poločas jsme už hráli podstatně lépe, využívali jsme šířku hřiště a centrované míče, které dělaly domácím velké problémy. Jeden z nich zužitkoval Marek Doubrava a hlavou vyrovnal na 1:1. Na obou týmech bylo vidět, že hrají druhý zápas ve 3 dnech, přesto bylo vidět, že máme více sil. Naše převaha na míči vyústila ve faul na Tomáše, který z penalty otočil na 1:2. Domácí pak hráli dlouhé balony na svoje útočníky, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Škoda, že břevno zastavilo naši 100% šanci, ale 5 minut před koncem pečetil výhru stále se lepšící Honza Selinger a bylo hotovo. Teď si 8 dní hráči odpočinou a v neděli v Jestřebí přivítáme výborný Rapotín B a budeme bojovat o udržení 2. fleku.