Jedlí - Sokol Jestřebí 3:3

23. 10. 2016

Do důležitého zápasu jsme vstoupili skvěle, k odraženému balonu se dostal Kamil Hrdlovič a z 30 metrů z voleje trefil i s přispěním mírné teče k tyči a bylo 0:1 ! Ještě, ale nevyprchala radost z vedení a ve 3. minutě srovnal domácí kanonýr Odstrčil na 1:1. Nadále jsme byli lepším týmem a Tomáš Horký trefil břevno, dorazit se nepodařilo Mičkovi. Pak měl tutovku Franta Marada, který šel sám na gólmana, ale situaci nevyřešil nejlépe a domácí gólman jeho střelu chytil. Následně se potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš a domácí dali na 2:1, to byla teprv 8. minuta (!). Srovnal agilní Tomáš Horký ve 25. minutě, vyrovnaný stav po ojedinělé šanci domácích nevydržel a ve 39. minutě bylo 3:2. Druhý poločas jsme si už tolik šancí nevytvářeli,ale ani hosté už neproměňovali své šance, tak se brankostroj na dlouhou dobu zastavil. Naštěstí máme Jardu Janíčka, který v 75. minutě proměnil trestňák a bylo srovnáno ! Závěr utkání byl hektický, ale Kamil podržel Jestřebí a odčinil tak nějaké chybičky z úvodu střetnutí a odvezli jsme si zaslouženou remízu.

Kramar K-Doubrava,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek,Krátký,Horký T, Janíček-Marada,Mička

dále hráli: Flodr, Kantor, Horký M, Klimeš