Líbivá - Sokol Jestřebí 4:6 (1:2)

11. 8. 2019

Vezeme si všechny body, což je pro další průběh soutěže hodně důležité. Hned z prvního útoku se prosadil střelou k tyči Lukáš a další šance jsme si vytvářeli, škoda laciného gólu po krátkém rohu, vedení nám však vrátil Michal Novotný. Gólů mohlo být víc, ale pomezní nám zastavoval jeden útok za druhým zvednutím praporku. Druhý poločas začali domácí náporem, naštěstí bez gólů, naopak my jsme byli produktivní a Lukáš ve 49. minutě dal svůj druhý gól a o pět minut později ho napodobil Michal. Hned se nám hrálo líp a to ještě nebylo vše. Za dalších 5 minut završil Michal hattrick a v 63. minutě protlačil míč do branky Petr Jíra a bylo už 1:6. Domácí to nevzdali a snížili v 67. minutě ze standardky hlavou a za další 3 minuty po rohu to už bylo 3:6. Čtvrtý gól padl asi z metrového ofsajdu, praporky už se 2. poločas nezdvihali...Posledních 10 minut už jsme si pohlídali a vezeme zasloužené body. Za týden doma proti Rapotínu, kde musíme body zvenku potvrdit !