Loštice B . Sokol Jestřebí 1:3

10. 5. 2015

Za slunečného počasí na perfektním trávníku jsme sehráli velmi dobrý zápas. Od počátku jsme diktovali tempo hry, hned ve 3. minutě proběhl s balonem David Lukáč a domácí gólman měl co dělat aby vytěsnil jeho střelu, o minutu později hlavičkoval Mička do břevna. Domácí se dostávali sporadicky k naší brance, ale to jim nezabránilo dát úvodní branku, když po sérii špatných řešení naší obrany jsme jim darovali branku. Náš tlak pokračoval, ale ani další Davidova střela a sólo Franty Marady nevedlo k vyrovnání. Druhý poločas pokračoval ve stejných kolejích, další šance Franty nedopadla a pak mezi 60-70 minutou Jestřebí vyvinulo drtivý tlak, kde domácí nebyli vyvézt balon za půlku. Nejprve orazítkoval břevno Jirka Kantor, ale gól na sebe nenechal dlouho čekat, vyrovnal Davide Pokorný a pak po trestňáku hlavou otočil Jirka Kantor. Domácí nebyli schopni reagovat na změnu skóre a tak po samostatném průniku ze strany skóroval Lukáš Švoma, když dokonale překvapil domácího brankáře. Závěr utkání si Jestřebí v klidu uhrálo a zaslouženě si odváží body.

Kramar K-Doubrava,Kramar M, Kramar J, Švoma-Kondler D, Lukáč,Mička,Pokorný-Marada, Kantor

na střídání: Sládek (nezapojil se do hry)