Loučná n.D - Sokol Jestřebí 3:0 (2:0)

8. 5. 2019

Na perfektním hřišti jsme sehráli vyrovnanou partii, i když výsledek tomu neodpovídá. Od začátku jsme působili herně dobře a domácí nevěděli jak hrát, bohužel jsme v poslední době žalostní v koncovce a tak šance, které si vytváříme nedokážeme procedit v góly.  Domácí se dostali do šance po trestném kopu, který Marek Doubrava vychytal, jinak se k naší brance nedostávali do velkých šancí. Bohužel pro nás proměnili hned tu první, když domácí nejlepší hráč a střelec se dokázal v našem vápně prosadit. To však nebylo všechno, 5 minut před koncem poločasu stejný hráč využil netaktického vyběhnutí gólmana a vstřelil svůj druhý gól. Ve druhém poločase jsme hned na začátku neproměnili 2 trestné kopy kousek za šestnáctkou, soupeř z velmi přísně nařízeného kopu tuto šanci naopak proměnil a bylo 3:0. V dalším průběhu utkání jsme měli ještě 2 velké šance, ale když se nedaří tak se nedaří. Výkon byl nicméně příslibem před důležitým mistrákem proti Hanušovicím a pevně věříme, že v sobotu už to protrhneme !