Malá Morava - Sokol Jestřebí 3:1

27. 5. 2017

Do zápasu jsme nastoupili až na Honzu Flodra kompletní, hřiště bylo těžké na kombinaci (vysoká tráva), ale hned od začátku jsme si vytvářeli velké šance, hned v 1. minutě po vyražení balonu gólmanem domácích se snažil Lukáš Mička přehodit ležícího brankáře, ale trefil břevno. Zanedlouho se dostal opět do výhodné pozice, když postupoval sám na gólmana, ale přestřelil. S podobnou situací se vypořádal lépe Tomáš Horký, který zakončil k tyči a ve 13. minutě otevřel skóre pro Jestřebí. V dalších šancích byl opět Lukáš, pak Míša Krátký a Martin Horký, všechny jsme bohužel prohospodařili a domácí se posledních 15 minut zvedli a dostali nás pod tlak, naštěstí obrana v čele s Markem vše v klidu vyřešili. Do 2. poločasu jsme šli s tím, že musíme odskočit na dvoubrankové vedení, ale nedařilo se nám dostat do tlaku a do šancí. Domácí po sérii našich chyb v obraně srovnali na 1:1 a než jsme se otřepali dali za 5 minut po našem špatném odkopu dokonce na 2:1. Naši kluci pak začali hrát, ale bylo to upracované, bez myšlenky a těch málo šancí co jsme si vytvořili pochytal domácí brankář. V době našeho největšího tlaku jsme udělali obrovskou chybu vzadu, kterou domácí pěknou střelou zdálky potrestali. Pak už domácí zdržovali, jejich pomezní nás nepouštěl do šancí a když jsme si nějaké vytvořili buď jsme selhali v koncovce nebo chytil brankář. Zápas jsme si prohráli v 1. poločase, když jsme nedali tutovky a ve 2. poločase soupeř potrestal naše velké chyby v obraně. Nic se neděje, rozhodující zápas je za týden a tam se teprve ukáže, kdo je lepší a zaslouží si postup. Musíme rychle zapomenout na tento trapas a soustředit se na Jedlí.

Doubrava-Klubíčko,Kramar J, Kondler,Hrdlovič-Krátký,Švub,Horký T, Janíček-Mička,Horký M

dále hráli: Švoma,Marada, Sládek