Jdi na obsah Jdi na menu

Malá Morava - Sokol Jestřebí A 0:6

13. 10. 2012

V pěkném prostředí a za nádherného podzimního počasí se zaslouženě vysoko vyhrálo. Hned v úvodu měl velkou šanci David Lukáč, ale netrefil branku, zanedlouho však Jarda Janíček našel na pravé straně nabíhajícího Míšu Krátkého, který se už nemýlil a vstřelil branku. Domácí naše hráče nestíhali, často si pomáhali nedovolenými zákroky a byli pod neustálým tlakem ze strany jestřebských. Další gól z kopačky Davida Lukáče byl logickým vyústěním převahy hostů. Pak se hrálo v pohodě což korunoval gólem Tomáš Němec, do přestávky přidal branku ještě Lukáš Mička. Do druhého poločasu vstoupili špatně hlavně domácí, kteří si dali po nedorozumění s gólmanem vlastence. Následoval festival neproměněných šancí Jestřebí, tyčky a břevna. Branku ze hry dal už jen Tomáš Němec, který se vyhnul ofsajdové pasti a po sólu upravil na 0:6. Důležité také bylo, že se nikdo nezranil, protože domácí byli většinou všude pozdě a někdy to hrozilo tvrdými střety. Pochvalu pro Marka Doubravu z B, který na poslední chvíli zaskočil za absentujícího Hanáka a udržel čisté konto.