Mírov Sokol Jestřebí 3:2

31. 8. 2014

Zápas na hřišti, které bylo podmáčené už před zápasem se nám moc nevydařil. Mírov jsme sice přehrávavali hned od začátku, ale nakonec se radovali domácí, když se dohrávalo na oraništi. Do utkání jsme vstoupili dobře, domácím jsme dali gól hned v 7. minutě zásluhou Mičky, ale další šanci neproměnil David Pokorný a domácí do poločasu srovnali dalekonosnou střelou, na kterou nestačil Kamil zareagovat. V druhém poločase jsem chtěli skóre navýšit v náš prospěch, ale opět střela zdálky, kdy nekrytý hráč měl dosti času překvapila našeho gólmana. Přes naši snahu o vyrovnání měli domácí do třetice prostor ke střele zdálky a bylo 3:1. Naše snaha byla odměněna gólem na 3:2, do konce utkání bylo dosti času na srovnání, ale na těžkém terénu nás domácí nenechalki hrát, každý náš dotyk s míčem končil faulem domácích, až neudržel nervy David Lukáč a strčil do největšího prasáka domácích a rozhodčí mu s úsměvem dal ČK. Přes oslabení byly šance na vyrovnání, ale urputná snaha domácích a rozhodčího, který domácím odpustil mnejméně 2 penalty a našim hráčům se vyloženě vysmíval, nepřinesla vyrovnání. Porážku musíme přijmout, venku se tak někdy hraje, gólů jsme dali méně než domácí, tak body nemáme. Přes porážku si hráči zaslouží poděkování za bojovnost proti 11 + 1 hráčů domácích.