Muži: Sokol Jestřebí Moravičany 2:5

10. 4. 2011

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, Kuba Němec trefil odražený míč a hned asi ve třetí minutě jsme vedli 1:0, bohužel jako by se naši hráči báli vedení, tak jim nechtěně pomohl Roman Orlický chybnou malou domů, kterou hostující útočník vystihla a srovnali na 1:1. Soupeř byl na koni a po rohu otočil na 1:2. Do poločasu ještě Moravičany navýšili vedení o 2 branky, když Kamil Kramar nereagoval na střelu z velké dálky. Do druhého poločasu vstoupilo Jestřebí s lepším pohybem a snahou něco udělat s výsledkem, což se podařilo po proměněném trestném kopu Martina Pěničky, Soupeř nadále hrozil a opět střela z dálky znamenala zvýšení o 2 brabky. Když po špatném odkopu našeho gólmana hosté dali na 2:5, víceméně bylo po fotbale.