Muži A: Bohdíkov B - Jestřebí A 1:3

21. 4. 2013

Konečně za krásného počasí na přírodní trávě sehráli naši hráči úspěšný mistrák. Do zápasu jsme vstoupili s respektem, jelikož stále nejsou fit naši klíčoví hráči - Janíček a Tomáš Němec, navíc zdravotní problémy zabránili přijet Petrovi Večeřovi a Honzovi Solníkovi. Domácí postupně převzali iniciativu a jejich největší šance skončila na břevně. Naše hra vypadala jakoby jestřebští nevěděli jak hrát na velkém hřišti, v závěru poločasu pak hru vyrovnali a do kabin se šlo za nerozhodného výsledku. Ve druhém poločase došli k přehození postů, David Pokorný šel posílit zálohu, naopak Lukáš Mička se posunul do útoku. Změna prospěla a Jestřebí začalo být aktivnější než soupeř. Nejprve Franta Marada, který svou rychlostí dělal obraně velké problémy, trefil tyčku, následně převahu zužitkoval v 15. minutě 2. poločasu David Pokorný, který zkušeně uklidil balon do sítě a bylo 0:1. Po dobře zahrané standardce se perfektně trefil hlavou Lukáš Mička a bylo to už o 2 branky. Domácí pak nakopávali dlouhé balony do našeho vápna a po jedné nevinně vypadající akci dal domácí hráč 15 minut před koncem hlavou na 1:2. Domácí pak vrhli vše do útoku a Jestřebí těžce bránilo jednogólový náskok. Naštěstí 10 minut před koncem si vyměnili balon Pokorný s Krátkým a druhý jmenovaný vstřelil důležitou branku. Závěr zápasu pak s přehledem jestřebští ubránili a po zlepšeném výkonu ve 2. poločase zaslouženě vyhráli. Hráči utkání byli bezesporu David Pokorný a Míša Krátký, poděkování zaslouží i hráči z B týmu, kteří měli v nohách včerejší mistrák (Pepa Kramar, David Kondler, Lukáš Mička, Lukáš Švoma a Franta Marada) a podali taky skvělý výkon. Všem hráčům patří poděkování za srdíčko a bojovnost!