Muži A: Jedlí - Jestřebí A 2:2

2. 6. 2013

Za pěkného počasí na měkkém, neposečeném hřišti jsme vstoupili do zápasu poměrně dobře, kluci byli častěji na míči, záloha přehrávala domácí, ale před brankou byli naši útočníci buď zbrklí nebo nebyli schopni si pokrýt balon, finální přihrávky mizerné. Dvakrát rychlého Maradu zastavil domácí pomezní a tak jsme hrozili pouze propagačními střelami zdálky. 100% šanci měl Honza Solník, ale netrefil poloprázdnou branku. Domácí fotbalovou nedostatečnost nahrazovali bojovností a jednoduchou křídelní hrou, navíc jejich útočník dokázal zaměstnat svým krytím balonu oba naše stopery. Gól tak dali zčistajasna domácí, když po naši pravé straně přišel centr, Petr Večeř se natahoval jak to šlo, ale na hrbolatém terénu mu balon přeskočil ruku a špatně krytý domácí hráč dorazil balon do sítě. Od této chvíle domácí naše hráče přetlačili a byli ve vápně nebezpečnější. Druhý gól opět z naší pravé strany, když zpětná přihrávka po zemi našla zcela volného domácího hráče, který z první nezaváhal a bylo 2:0. Do konce poločasu byli jestřebští rádi, že jsme neobdrželi třetí gól. O přestávce trenér Kulíšek udělal malou bouřku v kabině a kluci nastoupili s cílem se porvat o výsledek. Hra byla najednou bojovná, vytvářeli jsme si šance, ale zdálo se, že gól nám není souzen. 15 minut před koncem obdržel Franta Marada perfektní přihrávku od Míšy Krátkého a utekl svému hlídači a trefil v běhu přesně k tyči a snížil na 2:1, nadále byli naši hráči lepší, i když domácí hrozili z brejků, které likvidoval s přehledem Petr Večeř. Když se už zdálo, že odjedeme s porážkou, tak po závaru před brankou domácích se nejlépe zorientoval Kuba Kondler a z otočky poslal míč do branky domácích a bylo vyrovnáno! Po rozehrání ze středového kruhu rozhodčí ukončil zápas a Jestřebí si odváží bod, který byl odměnou za pracovitost a snahu ve 2. poločase. Domácím se tak velmi zkomplikovala situace před koncem soutěže a Leština má tak nakročeno na jejich úkor do okresního přeboru.