Jdi na obsah Jdi na menu

Muži A: Jestřebí A - Petrov-Sobotín B 6:0

11. 5. 2013

Za nevlídného počasí, když propršelo celý zápas, ale na velmi slušně připraveném hřišti se odehrál zápas, který přinesl domácím povinné 3 body. Hned v 5. minutě byl faulován David Lukáč, rozhodčí písknul penaltu i s ŽK a David nadvakrát trefil branku, když první střelu mu gólman vyrazil k nohám. Naše hráče však úvodní rychlá branka nenabudila, naopak po chybě obrany musel zachraňovat Kamil Kramar a byla z toho penalta pro hosty. Ti projevili svoji jalovou střeleckou nemohoucnost a exekutor hostů ani netrefil branku, Na druhé straně byl jasný faul na Jardu Janíčka, který hned napoprvé rozvlnil síť a bylo 2:0. Další branku malá návštěva diváků neviděla, i když šance byly, ale nepodařilo se je proměnit. Hosté v podstatě neohrozili naši branku. Do 2. poločasu se domácí chtěli prosadit ze hry, což se jim po 5 minutách podařilo, když Jarda Janíček nekompromisně zavěsil a bylo 3:0. Další šance se promarnili, naštěstí se probudil ze zimního spánku aktuálně nejlepší střelec Jestřebí Mička a krásně a lá Henry trefil vzdálenější tyč a bylo 4:0. Pak se prosadil poprvé v jestřebském dresu za muže navrátilec Jirka Deutsch a chytrým lobem zvýšil na 5:0. Poslední slovo měl David Lukáč, který po sólu z půlky hřiště trefil odkrytou část branky. V závěru to hosté sympaticky nezabalili a vytvořili si několik šancí a sérii rohů, ale obrana a gólman si skvěle poradili s jejich šancemi. Závěrem pochvala pro všechny hráče a statečné diváky, kteří vážili v dešti návštěvu fotbalu.