Muži:Hrabová - So Jestřebí 2:1

11. 6. 2012

Před zápasem hustě zapršelo, ale štěstí to Jestřebí nepřineslo. Celý první poločas to byla hra na 1 branku, bohužel v silně kombinované sestavě nebyla kvalita v útočné fázi aby se akce dotáhly do gólu. Branku tak musel vstřelit až Aleš Paraska, který uklidil vyražený balon gólmanem. Další šance se již do poločasu neproměnili. Ve druhém poločase domácí na prvních 15 minut zcela vyklidili pole, ale Jestřebí nebylo schopno svoji převahu korunovat druhým gólem. Škoda zejména šance Michala Klimeše, ale to je stále stejná písnička... Pak se zranil výborně hrající Paraska a zanedlouho jsme z jeho parkety dostali po ojedinělém průniku gól, když se náš gólman ani nenamáhal nějakým pohybem dosáhnout na míč. Zanedlouho jsme dostali druhou branku, když domácí hráč nazdařbůh napálil míč na branku zpoza pravé strany vápna a balon neskutečně obloukem zapadl na vzdálenější tyč. Ani tentokrát gólman nereagoval. Následovala křečovitá snha jestřebských fotbalistů o vyrovnání, ale prostě nebyl v našich řadách žádný střelec, který by uměl zakončit. Prohra s tak nefotbalovým soupeřem, který vyhraje se 3-4 střelami na branku za celý zápas, v držení balonu tak 20%, zcela jistě každého naštve, ale když není finální přihrávka a zakončení, tak to nemůže nikdy dobře dopadnout.