Muži:Juventus Mohelnice - Sokol Jestřebí 4:2

2. 4. 2011

Za pěkného počasí na hrbolatém terénu jsme začali dobře, soupeř se pak také rozehrál a odehrával se docela pohledný fotbal od šestnáctky k šestnátce. Bohužel jsme tragicky zahráli posledních 5 minut 1. poločasu, kdy jsme po chybách na pravé straně hřiště dovolili soupeři se dostat před naší branku a Juventus tak z ničeho vstřelil 2 branky.  Do druhého poločasu nastoupilo Jestřebí se snahou něco s výsledkem udělat a Davidovi Pokornému se podařilo ze skrumáže prostřelit vše a snížil na rozdíl branky. Mohelnici se ale podařilo odskočit na 3:1, když se jejich hráč krásně trefil z trestného kopu po (ne)faulu Kuby Němce. Zanedlouho nám jejich hráč během minuty zranil 2 hráče (Solník, Pěnička), druhý z nich nemohl už pokračovat. Potom jsme dostali gól z ostrého centru do malého vápna, který domácí hlavou využili - 4:1. Po vystřídání Tomášem Němcem jsme měli poměrně víc ze hry, vytěžili jsme z toho pouze 1 gól po individuální akci Davida Lukáče. Za zmínku stojí faul na Romana Poláška v pokutovém území, který ale rozhodčí Horáček z půlky neviděl nebo nechtěl vidět. Další šance už jsme neproměnili a tak díky trháku z 1. poločasu Juventus zaslouženě zvítězil.