Muži:Lukavice - So Jestřebí 3:3

13. 5. 2012

Zápas v Lukavici zastihl mužstvo značně oslabené, ať už z důvodu zranění, dovolené nebo jiných povinností (Lukáč,Němec J., Hýbl, Sládek, Pokorný, Pěnička,), ale v úvodu utkání se zdálo, že to nebude proti Lukavici problém. Bohužel s územní převahy a držení míče nic nebylo a dostali jsme z brejku gól, který platit neměl, jelikož domácí pomezní signalizoval ofsajd, bohužel hlavní rozhodčí si toho nevšiml a gól uznal, i když někteří naši hráči už nehráli. Po oklepání jsme opět začli hrát, ale z druhého brejku, opět po pravé straně jsme dostali, už regulerní, druhý gól. Do konce poločasu to byla z naší strany křeč, i když šance na snížení byly (Klimeš). Do druhého poločasu nastoupili hosté aktivně, míč už soupeři půjčovali málo a z velké převahy padly i góly. Nejprve se ve vápně dobře zorientoval nejaktivnější hráč Jestřebí Tomáš Němec a pak vstřelil hlavou trochu náhodně Michal Klimeš vyrovnávací gól. Škoda, že tento hráč neproměňuje 100% šance...  Gól na 2:3 vstřelil opět Tomáš Němec a škoda neproměnění šance Klimešem, mohl být klid. Hosté se trefili v poslední minutě z trestného kopu, snad ze 30 metrů, když Kamil špatně odhadl balon. Škoda, ale takový je fotbal. Jinak hráči zaslouží pochvalu za bojovnost ve 2. poločase a snahu o otočení výsleku, což se jim podařilo.