Muži:So Jestřebí - Hrabová 7:2

23. 10. 2011

Za poměrně pěkného počasí na konec října se sešla slušná návštěva, která viděla 7 gólů v brance soupeře, takže spokojenost v domácím táboře s posledním domácím zápasem tady je. Do zápasu vstoupili domácí hráči s velkou chutí a hned si tvořili šance. Ujmula se střela dnes střelecky disponovaného Tomáše Němce a za chvíli se přidal Lukáš Hýbl. Jarda Janíček trefil tyč a Tomáš dal 3. branku, v 15. minutě to bylo 3:0 ! Do poločasu jsme nevyužili další velké šance, naopak do šatny nám dali hosté branku, když Roman Polášek zahrával riskantní malou domů, následně z této situace padl gól do naší sítě, poločas 3:1. Do druhého poločasu jsme nevstoupili tak sebejistě jako do 1., ale Hrabová byla víceméně neškodná a netrestala naši pasivitu. Branka přiška po trestňáku Jardy Janíčka a už to bylo veselejší, na 5:1 dovršil svůj hatrick Tomáš Němec, další branku přidal stídající Kuba Kondler, soupeř snížil po chybě obrany na 6:2, tečku za zápasem udělal Kuba Němec - 7:2. Doma jestřebští ztratili pouze 2 body za zbytečnou remízu se slabým Mírovem, ale čeká je vrchol podzimu, v sobotu 29.10. na hřišti dosavadního lídra soutěže Třeštinou, která teď v neděli nechala všechny body v Krchlebech !!! Uvidíme za necelý týden, jak naši borci dopadnou, určitě do Třeštiny jedou s optimismem a víru ve svoje schopnosti, věřme, že nezklamou. Můžete se zde podívat na fotogalerii od Martina Kulhánka !