Muži:So Jestřebí - Palonín 5:0

9. 10. 2011

Za chladného počasí, ale bez deště a občas i se sluníčkem sehráli naši hráči  zápas, kterému by po celozápasové převaze slušelo více gólů v palonínské síti. Zejména po poločase, který skončil 4:0 se čekal brankostroj, který se ale zasekl, nicméně nula na naší straně potěšila. Zpočátku se jestřebští pustili do Palonína s chutí a branky přicházely. Nejprve proběhl po levém křídle David Lukáč a nacentroval Tomášovi Němcovi, který jen nastavil hlavu - 1:0 ! Pak spálil Tomáš jasnou šanci, potom David šel sám na gólmana, ale po dlouhé kličce nedosáhl na balon a nedal. Podruhé už se Tomáš nemýlil a mířil přesně na 2:0. Zajímavé byly momenty, kdy Lukáš Hýbl dal 2 branky, ale palonínský pomezní byl proti a zvedl praporek, ačkoli se o žádný ofsajd nejednalo ! Třetí branku dal Martin Pěnička a dočkal se i Lukáš Hýbl- 4:0 ! Hosté za první poločas měli jen jednu pološanci, se kterou si koncentrovaný Radek Hanák poradil. Do druhého poločasu jsme vstoupili s příliš překombinovanou hrou, na kterou stačili hosté reagovat a dlouho jsme se nemohli prosadit. Až po dlouhém autu, který našel Davida Lukáče za obranou se jmenovaný uvolnil a vstřelil pátou branku. Přes množství šancí jsme už gól nedali a navíc 2x nás podržel Radek, který chytil dnes minimálně 2 góly, a výrazně se přičinil o nulu na našem kontě.