Muži:Sokol Jestřebí - Úsov 4:2

15. 5. 2011

Zápas za chladnějšího počasí, ale bez deště na dobrém terénu byl ovlivněn dnešním hokejovým zápasem o bronz. Diváci byly aktuálně informováni o stavu díky rádiu v kiosku. Utkání mělo velmi dobrou kvalitu, hned na začátku Jestřebí dostal do vedení David Lukáč, když získal zdánlivě ztracený balón a gólman ho viděl až v bráně. Zanedlouho přišel druhý gól, když křižnou přihrávku před vápnem pěkně zpracoval Michal Krátký a přesně zamířil k tyči. Soupeře vrátil do hry rozhodčí, když za neumyslnou ruku našeho ležícího hráče odpískal penaltu. Naštěstí po standardce se trefil hlavou Martin Pěnička do šatny a bylo 3:1. Ve druhém poločase po pěkné kombinaci zvýšil opět Michal Krátký na 4:1. Do hry vrátil hosty opět rozhodčí, který odpískal penaltu po nahraném pádu hostujícího hráče a bylo 4:2. Posledních 15 minut se Úsov už nedostal do vyložené šance a tak si Jestřebí v klidu pohlídalo 3 body.Hráči zaslouží pochvalu za kvalitu hry i bojovnost.