Muži:Třeština - Sokol Jestřebí 5:2

5. 6. 2011

Zápas v Třeštině se mužům nevydařil, začalo to hned v 1. minutě, když lehce zahraný trestný kop  z půlky hřiště Kamil Karamar nechytil a omluvou nemí ani slunce do očí gólmana. Naši hráči měli balon víc na svých kopačkách, šance byly, ujala se až akce, kde zakončil Míša Klimeš. Zanedloho ovšem soupeř zvýšil po chybě středu obrany, gólman navíc nevyběhl a tak střelec domácích neměl těžkou práci. Do druhého poločasu šli naši hráči s cílem otočit výsledek, ale opak byl pravdou, když po nedůrazu v obraně soupeř dal na 3:1. Snížil Roman Orlický z trestného kopu, ale za chvíli po špatném zpracování Romana Poláška soupeř využil tuto jeho chybu a z hranice šestnáctky zvýšil na 4:2. Hráči se snažili, ale z fotbalu, který předváděli před týdnem nebylo vidět vůbec nic. Po další chybě obrany dal soupeř na 5:2 a to jsme ještě byli rádi, že zdecimovanému týmu nepřidali třeštinští ještě nějaké další góly. Katastrofální řešení obranných situací, záloha bez rychlé kombinační přihrávky, útok bez střelby a k tomu špatně chytající gólman, to je prohra o třídu. Hráči se musí vzpamatovat a příští týden se rozloučit s domácími fanoušky o 100 % lepším výkonem !