Muži:Třeština-So Jestřebí 4:1

30. 10. 2011

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, po několika minutách dal vedoucí branku Lukáš Hýbl, po přihrávce Davida Lukáče. Jestřebští  fotbalisté hráli dobrý fotbal, bohužel domácí  zanedlouho vyrovnali a pak přišla černá desetiminutovka, kdy po nedorozuměních obrany a gólmana dali domácí další 2 góly, a i přes snahu nedokázali naši kluci do poločasu vsítit branku. Druhý poločas jsme začali velmi hrát aktivně s presinkem, bohužel opět po nedorozumění naší obrany s gólmanem jsme opět obdrželi branku - 4:1.  Tento moment nám sebral vítr z plachet a po nějakou dobu nebyli jestřebští hráči schopni soupeře zatlačit. Jestřebští hráči si i přesto zaslouží pochvalu jak celý zápas bojovali, před zraky mnoha jestřebských příznivců, kteří přijeli tým podpořit. Pozitivní je také návrat Marka Pohančeníka po dlouhém zranění, odehrál téměř celý druhý poločas.