Výsledek: 0:3 (0:2)
branky: Martin Glockner, Jarda Janíček, Kuba Němec
sestava: Hanák-Pecháček,Daniel,Orlický,Čecháček-Kramar M,Glockner,Pohančeník,Janíček-Kramar J,Lukáč
náhr.: Kuba Němec, Tomáš Němec, Valko
Za krásného počasí na kvalitním trávníku jsme sehráli velmo dobré utkání, zejména 1. poločas. Od počátku jsme měli navrch a zásluhou Martina Glocknera střelou zdálky jsme se ujali vedení. Další šance jsme si vytvářeli hlavně díky oboum pohyblivým útočníkům, kteří dostávali kvalitní přihrávky od naší zálohy. 5 minut před koncem zvýšil střelou zpoza šestnácky Jarda Janíček, škoda, že se nepodařilo stejnému hráči po nezištné přihrávce Davida Lukáče vsítit na 3:0 v poslední minutě poločasu. Do 2. poločasu jsme vstoupili s přilišným sebevědomím a po zbytečné zpětné přihrávce se dostal do komplikací Roman Orlický, který fauloval pronikajícího domácího útočníka a bohužel obdržel červenou kartu. Dostali jsme se pod tlak a navíc jsme museli postupně vystřídat zraněné hráče (Janíček a Pepa Kramar), o poločase musel kvůli zranění skončit David Lukáč. Naštěstí jsme se ubránili a navíc z brejku Tomáše Němce, který nastoupil na 2. poločas, se dostal k vyraženému míči Kuba Němec a zvýšil na 3:0. Domácí ještě v závěru nastřelili břevno a tak Jestřebí udrželo čisté konto až do konce. Ukázali se, že morálka je na vysoké úrovni, tým nahradil absenci Romana Orlického kolektivním a bojovným výkonem a také díky naší silné lavičce jsme tento důležitý zápas vyhráli.