Výsledek: 2:2 (2:2)
branky: Roman Orlický, Martin Glockner
sestava: Hanák-Kramar M,Daniel,Orlický,Čecháček-Pokorný,Glockner,Pohančeník,Janíček-Kramar J, Němec T
náhr.: Kuba Němec, Solník, Pecháček,,Hýbl
Poslední zápas sezony se odehrál za teplého podzimního počasí v Lukavici, přijelo i hodně našich příznivců. Zápas začal pro nás velmi dobře, když na perfektně zahraný trestný kop Jardou Janíčkem ideálně vyskočil Roman Orlický a vedli jsme 1:0!
Lukavice se nezdála moc nebezpečná, hráli nepřesně a zdálo se, že když přidáme 2. gól zápas bude rozhodnut. Bohužel po krátkém odkopu našeho gólmana se dostali k míči domácí a z levé strany přišel do malého vápna centr, který neměl gólman ani naši stopeři a lehce se tak domácí dostali k vyrovnání. Na této naší tradiční slabině musíme zapracovat abychom nedostávali takové zbytečné branky. Zanedlouho se dostal k balonu Pepa Kramar, který by šel sám na bránu hostí, ale "zapracoval" domácí pomezní, který ukončil tento brejk zdviženým praporkem. Hlavní rozhodčí odpískal a Jarda Janíček zbytečně diskutoval s rozhodčím a oprávněně dostal žlutou kartu. Následně si neodpustil laciné gesto, které rozhodčí odměnil 2. žlutou a následně červenou. Rázem domácí ožili a 5 minut před koncem poločasu vstřelili po rychlé akci branku, která kdyby se odehrála na druhé straně, tak by jistě byla ukončena zdviženým praporkem pomezního. Naštěstí jsme zásluhou Martina Glocknera vstřelili gól do šatny a srovnali na 2:2. Ve druhém poločase měli domácí převahu, ale naše obrana vše zvládla v čele s Romanem Orlickým, který kraloval ve vzduchu a na Radka Hanáka nešla v podstatě žádná nebezpečná střela. Měli jsme také šance, největší minutu před koncem kdy aktivní Honza Solník dostal pěknou přihrávku od Kuby Němce, ale jeho tvrdá střela šla kousek nad břevno. Při této akci byl Honza nešetrně faulován po odehrání balonu, což se vždy píská, zde ale hlavní rozhodčí nenašel odvahu těsně před koncem písknout proti domácím penaltu. Dohrávali jsme o 9 mužích, ubránili se a odvážíme si cenný bod. Cílem byly tři body, ale v kontextu vyloučení bod bereme. Doufejme, že Honza Solník bude v pořádku, děkujeme našim fandům za přízeň a skoro na 5 měsíců si od fotbalu všichni zainteresovaní odpočineme.
Čeká nás zimní příprava, doufejme, že se obejdeme bez zranění jako loni a jarní část zvládneme tak jak si přejeme.