Muži: Sokol Hrabová-Sokol Jestřebí 1:2

5. 4. 2009
1. zápas na venkovním hřišti jsme zvládli za 3 body !
Po vzájemném oťukávání na hrbolatém hřišti jsme měli 100% šanci hned na začátku, bohužel Martin Glöckner neumístil svoji střelu do branky. Převzali jsme iniciativu a v 15. minutě se vydal David Lukáč z místa levého beka dopředu a po narážečce s Tomášem Němcem vystřelil z 20 metrů nechytatelně a vedli jsme 1:0 !
Domácí se snažili nakopávanými balony a dlouhými auty rozhodit naší obranu, ale gól jsme dali opět my, když David Pokorný vypíchl balon obránci a z hranice šestnáctky dal po zemi k tyči 2. gól. Druhý poločas vrhli domácí vše do útoku, čímž nám vznikl prostor pro brejky ,ale již jsme nebyli úspěšní. Podržel nás i Kamil Kramar, který se uvedl dvěma dobrými zákroky. Bohužel lehký balon mu na nerovném hřišti odskočil a dokutálel se do branky - 1:2. Naštěstí jsme posledních 15 minut už soupeře nepustili k zakončení a zaslouženě si odvážíme 3 body.