Muži: Sokol Jestřebí - Líbivá 4:3

5. 6. 2010
V posledním zápase sezony 2009/2010 se naši hráči chtěli rozloučit vítězstvím, i když chyběly opory jako Roman Orlický, Tomáš Němec, svatbu měl Petr Daniel, dlouhodobě zraněn je Marek Kramar, také Radek Čecháček nebyl fit. Na pomoc přišli dorostenci -  Honza Solník a David Kondler. Vítězství a 3 body pro Jestřebí, nad plán i nádherné akce, k tomu ideální hřiště a pěkné počasí, vše na 100% procent !
K samotnému zápasu: po několika minutách utkání jsme se dostali do vedení, když vystřelil zdálky Honza Bittner a jeho střelu tečoval hostující hráč, jejich gólman pak neměl šanci - 1:0 ! Akce pak střídala akci, ale kýžený gól přišel až po dlouhém odkopu Honzy Bittnera na Davida Lukáče, který po sólu na gólmana nekompromisně dal na 2:0. Škoda branky v závěru, když střelu zdálky Kamil Kramar vyrazil před sebe a naši beci nepohlídali hráče hostů, který snížil na 2:1. Ve druhém poločase byli naši hráči opět velmi aktivní, branku na 3:1 vstřelil Kuba Kondler, když David Lukáč rychle rozehrál aut na Kubu, který využil svoje postavení za obranou a umístěnou střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Hosté snížili na 3:2 po centru, který prošel našemu gólmanovi pod tělem a jejich hráč se v malém vápně nemýlil. Rozhodující branku a uklidnění pro mužstvo zajistil David Lukáč po nádherné akci, kterou založil Honza Solník, nahrál Pepovi Kramarovi, ten okamžitě posunul na Davida, který krásnou střelou zvoleje po zemi vstřelil branku na 4:2 a bylo rozhodnuto. Hosté snížili na 4:3 v nastaveném čase a mohlo se slavit.
branky: David Lukáč 2, Kuba Kondler, Honza Bittner
Sestava:
Kramar K-Chanh,Pecháček,Bittner,Němec J-Pokorný,Polášek,Krátký,Solník-Kondler J, Lukáč
náhr.: Kramar J, Kondler D

Na zápase byl Martin Kulhánek, tak se začátkem příštího týdne můžete těšit na akční fotografie z tohoto zápasu.