Muži: Sokol Leština B-Sokol Jestřebí 0:2

18. 4. 2009
Z horké půdy v Leštině si odvážíme důležité 3 body!
Hned od začátku se naši hráči prezentovali odvážnou a rychlou hrou, která nám přinesla hned v 5. minutě vedoucí branku. Balon zatáhl po levé straně David Lukáč, a jeho připrávka našla volného Tomáše Němce, který prudce vystřelil, balon se odrazil od tyče ke Kubovi Němcovi, který doklepl do branky. I nadále jsme působili kompaktnějším dojmem a naši branku ohrožovaly pouze střely z dálky, které většinou mířily mimo naši branku. V závěru poločasu bylo v naši hře pár hluchých míst, ale přečkali jsme do poločasu s nulou. Ve druhém poločase měli domácí na kopačkách více míč než my, ale obrana hrála na jedničku. Asi 20 minut před koncem se krásně do šibenice trefil Martin Glöckner a pojistil tak naše vedení na 0:2 !! Domácí vrhli vše do útoku, tím se otevřela jejich obrana, ale tentokrát jsme netrestali jako minule s Maletínem a bez problémů jsme ubránili naše dvoubrankové vedení.
Vítězství bylo zasloužené a hlavně důležité. V příštím kole doma hostíme Palonín a na tento důležitý zápas se musíme pořádně připravit, abychom naši jarní šňůru nepřerušili.