Jdi na obsah Jdi na menu

Muži: Třeština - Sokol Jestřebí 3:1

6. 6. 2009
Výsledek: 3:1 (1:1)
V posledním zápase venku jsme ztratili veškeré naděje na postup do OP. V prvním poločase jsme zahráli velmi dobře, i když jsme prohrávali po nezvládnutém centru 1:0 hned asi ve 3. minutě. Postupně jsme zápas začali kontrolovat a zaslouženě jsme vyrovnali na 1:1 díky brance Pepy Kramara. Ke konci poločasu šli naši 2 útočníci sami na jednoho hráče domácích, ale svoji šanci promarnili. Ve druhém poločase jsme dostali obě branky po standardních situacích, kdy domácí centrovali a naši obránci a brankář se nedokázali správně zorientovat, naopak to byli domácí, kteří díky svému důrazu se prosadili a vstřelili 2 branky. Další velké šance jinak domácí neměli, a protože naši hráči nedokázali vstřelit branku, tak domácí zaslouženě vyhráli. Brankář domácích si poradil s našimi střelami, jednou ho zachránilo břevno.
V posledním zápase můžeme hrát bez nervů a důstojně se rozloučit s letošní sezonou.