Jdi na obsah Jdi na menu

Oskava - Sokol Jestřebí 3:2 (2:2)

4. 8. 2018

Před začátkem soutěže nám vyvstali velké problémy v sestavě, 2 dlouhodobá zraněni, 2 zranění z minulého týdne v Lukavici, nějaké dovolené a hned nám chybělo 6 hráčů. Před soutěží jsme narychlo domluvili 2 přestupy (Selinger a Compel), zpět jsme přivítali našeho hráče Davida Pokorného. Hlavně nám chyběl střed zálohy, defenzivní štít. Nicméně do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme nebezpečnější vepředu, vzadu jistí a výsledkem byly branky Lukáše Mičky a Tomáše Horkého. Hosté snížili ve 40. minutě, když přes náš střed zálohy přešli jako nůž máslem a obrana, i když dělala co mohla, nezabránila brance. Než jsme se vzpamatovali opět po podobné situaci o 2 minuty později srovnali na 2:2. Ve druhém poločase jsme měli tutovku, když se David Pokorný dostal po levé straně až do vápna, obstřelil gólmana, ale míč těsně minul branku. Hosté naopak svoji šanci proměnili, i když jsme zajedno, že se jednalo o ofsajd a otočili na 3:2. V závěru jsme promarnili několik šancí a hlavně 2 dobré standardky a když se v 90. minutě neujala ani střela Pepy Kramara, odjíždíme zklamaní, pokopaní a bez bodů. Příští týden musíme zabrat a dojít si pro body.