Petrov-Sobotín - Sokol Jestřebí 2:0 (0:0)

5. 5. 2019

V hodně okleštěné sestavě (zranění z minulého zápasu - Jirka Kantor a Tomáš Horký, stále nedoléčené zranění Míšy Krátkého + 4 další absence z různých důvodů) a tak nám pomohl dorovnat sestavu Petr Opravil aby nás bylo 11. První poločas jsme drželi s domácími krok, do větších šancí jsme je vůbec nepouštěli, dopředu jsme měli také několik šancí, bohužel jsme je neproměnili včetně té největší, když po faulu právě na Petra odpískal rozhodčí penaltu. Odvahu ji kopnout našel jenom Franta, bohužel se mu vůbec nepovedla a brankář ji bez problémů lapil. Ve druhém poločase domácí zapnuli na větší výkon a prvních 15 minut nás mačkali, Jejich tlak vyvrcholil brankou v 60 minutě. Snažili jsme se vyrovnat, po dlouhém pasu se dostával Lukáš do výborné pozice před branku, ale těsně před vápnem ho sundal domácí obránce, k našemu údivu nenásledovala ani ŽK, kdyby rozhodčí ukázal ČK nikdo by se nemohl divit ! Domácí pak kontrolovali míč a z jedné šance, když střílel domácí hráč mimo branku se najednou z ničeho zjevil domácí útočník a balon umístil do naší branky, 2:0. Snaha z naší strany o snížení byla, ale ubývaly síly a branku jsme vstřelit nedokázali. I přesto si těch 11 statečných zaslouží pochvalu za bojovnost a morálku.