Jdi na obsah Jdi na menu

Písařov - Sokol Jestřebí 3:0

1. 5. 2016

Zápas se opět odehrál za silného větru, bohužel jsme nezachytili začátek a hned ve 2. minutě po nedorozumění obrany a gólmana, když obránce přepustil míč gólmanovi, který s tím nepočítal a hbitý domácí útočník využil zmatku a vstřelil branku, o 3 minuty později bylo ještě hůř, když střelu zdálky, které pomohl vítr, před gólmanem skočila a prošla přes Kamila do branky. Naši hráči byli viditelně rozhozeni a do konce poločasu jsme byli rádi za stav 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem s výsledkem něco udělat, ale hned ve 3. minutě fauloval před vápnem náš hráč, domácí se terfili přes zeď a bylo definitivně po zápase. Snaha nšco udělat s výslekem byla, ale šance se neproměnily, Marek Doubrava trefil břevno... Navíc 20 minut před koncem viděl Pepa Kramar 2. ŽK, když v normálním souboji se domácí hráč teatrálně s výkřikem skácel a rozhodčí mu dal překvapivě 2- ŽK a ČK. Druhý poločas byl celkem důstojný, ale chyby zkraje zápasu nás stály tento zápas. Musíme se vzchopit a doma porazit Rovensko, fotbal kluci určitě nezapomněli.