Jdi na obsah Jdi na menu

Písařov - Sokol Jestřebí 4:1 (3:0)

14. 10. 2023

Do zápasu jsme vstoupil aktivně, Franta Marada ve 2. minutě převzal na pravé straně přihrávku do běhu, zamířil do vápna, ale domácí gólman ho vychytal. Za 10 minut se dostali domácí do šance taky na pravé straně, následoval centr, který proměnili a vedli 1:0, chyba celé obrany.  Za 3 minuty vystihl naší pomalou křižnou přihrávku domácí hráč a z rychlého brejku skŕoval jejich nejlepší hráč a bylo 2:0. Katastrofální čtvrhodinku jsme zakončili v 16. minutě, když po odraženém míči z rohu domácí hráč zdálky vystřelil, náš bek tečoval a Martin Jílek neměl šanci a ukazatel hlásil 3:0. Postupně jsme se dostali do hry, ale Frantovu střelu opět vyrazil domácí gólman, 2 šance Viktora Švuba se spálily a pohotovou střelu Lukáše Mičky téměř zázračně chytil brankář. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem gólově se prosadit, hned 2x se Franta dostal do brejku, ale centy mu nevyšly, za to domácím se podařilo z ojedinělého brejku dát na 4:0, s tím už se moc dělat nedá. Domácí kontrolovali hru a hráli na brejky, naši bušili do zaparkovaného autobusu, ale cílem všeho snažení byl jen čestný gól, kterým Jirka Kantor 10 minut před koncem snížil na 4:1. Dnes nám nebylo přáno, musíme přidat na důrazu v obraně a proměňovat šance, které si dokážeme vytvořit. Za týden v Sobotíně to musíme potvrdit.