Podolí - Sokol Jestřebí 2:0

27. 4. 2015

Do utkání jsme vstoupili dobře, velkou šanci měl Franta Marada, ale asi byl překvapený, že byl sám před gólmanem a balon nedokázal zpracovat a uklidit do branky, domácí hráli na rychlé kontry, ale naše obrana byla celkem pevná, takže Kamil zasahoval jen při rozích a střely zdálky mířily vedle. Franta měl další šance, sám před gólmanem hlavičkoval nad něj, ale brankář neměl problém míč chytit, tu největší, když mu přiklepl balon vysunutý David Lukáč, Franta sám před gólmanem si ale balon předkopl a bylo po šanci. Poločas skončil tedy 0:0, ve 2. poločase byla k vidění podobná hra jako v 1., ale branku jsme dostali po chybě Sládka ve středu hřiště, domácí poslai získaný míč na harcovníka Vašatu, který s pomocí tyče překonal Kamila, který byl bez šance. Naši hráči měli snahu srovnat, ale opak byl pravdou, když jsme si dali vlastenec, Tomáš Valica při odkopu trefil zvedajícího se Kamila, od kterého se balon odrazil do branky a bylo 2:0. Domácí celkem v klidu uhlídali vedení, ještě Jarda Štěpán netrefil balon ve vzduchu před prázdnou brankou a za chvíli bylo po zápase. Na šance se nevyhrává, jenom na góly a v tom Podolí bylo efektivnější, i když Kamil za celý zápas řešil snad 2 nebezpečnější střely na bránu. Bohužel nám z různých ůvodů chybělo dost hráčů základu, ale na to se nemůžeme vymlouvat.

Kramar K-Doubrava,Lukáč,Kondler D,Švoma-Sládek,Mička,Kantor,Valica-Marada, Kramar M

dále hrál: Štěpán