Rovensko - Sokol Jestřebí 0:4

7. 8. 2016

Po vydařených přátelácích bylo očekávání jak se nám povede v ostrém mistráku, ale 1. poločas odehráli kluci výborně. Hned od začátku byli častěji na míči, jistí v obraně a nebezpeční v útočné fázi. Hned v 6. minutě se trefila nová posila, Honza Flodr, který obloučkem přehodil domácího gólmana. Agilní byli oba krajní záložnící, navíc Marek Doubrava svůj výkon korunoval 2 góly, když si neúnavně nabíhal na centry a jeho snažení bylo odměněno. Hlavně 2. gól do šatny zmrazil domácí, kteří ve 2. poločase herně odešli. Jestřebí poslalo čerstvé hráče, ale hned v úvodu dal Franta Marada tyč a smůla mu pak sedla na kopačky, když neproměnil stejně jako jeho čerstvý spoluhráč Martin Horký spoustu šancí. Smůlu nakonec protrhl Jirka Kantor, který dal umístěnou střelou na 0:4. Domácí měli 2 šance, první po vlastní hlavičce, kterou vytáhnul Kamil a pak ještě Kamil zaúřadoval jednou, to bylo vše za celý zápas. Plno šancí bylo ve 2. poločase neproměněno, ale výsledek 0:4 je jasný a body putovaly do Jestřebí.

Kramar K-Krátký,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek, Janíček,Horký T, Doubrava-Mička, Flodr

dále hráli: Marada,Horký M, Kantor, Klimeš