Ruda B - Jestřebí A 2:1

11. 11. 2012

Dohrávka z 28.10. se odehrála na dosti nekvalitním terénu, ale naštěstí se nehrálo v bahně, navíc bylo na Martina pěkné počasí. Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří nachytali Jestřebí, které bylo myšlenkami asi ještě v šatně, Hned v 1. minutě zaspala obrana a dlouhý balon, který letěl na naši branku vylekal i Marka Doubtavu, který místo aby vyběhl, tak zacouval do branky a domácí útočník se ho mohl zeptat kam chce dát balon - 1:0. Potom se Jestřebí rozehrávalo, ale když záložník měl rychle přenést balon na útočníka, tak to dával pozdě, což znamenalo, že útočníci byli téměř vždy chyceni do ofsajdové pasti nebo se k nim stačil vrátit obránce a v pohodě zvládli bránění. Jednou se to podařilo, když rychlá přihrávka našla Davida Lukáče, který unikl domácí obraně, ale jeho střela těsně minula branku. Domácí hráli na rychlé brejky, jeden z nich znamenal zvýšení na 2:0.Do poločasu snížil Pavel Pecháček, který sledoval do posledního okamžiku míč, který domácí gólman nedokázal zkrotit a vypadl mu z ruky. Ještě jednu 100% šanci měli jestřebští, když Tomáš Němec trefil hlavou tyč. Do druhého poločasu Jestřebí zvýšilo úsilí, domácí víceméně přestali kombinovat a jen nakopávali míče na své rychlé útočníky. Šancí bylo na obou stranách dost, ale ani jedna strana nedokázala dopravit balon do sítě protivníka. Za Jestřebí měl největší Michal Krátký, který nedokázal vrátit balon do branky, brankář ho pouze vyrazil po trestňáku Davida Lukáče před sebe a Michal v jasné šanci přestřelil. Domácí pak uhájili vítězství , Jestřebí je bez bodů, když platilo za chyby  a hráči se nedokázali prosadit v jasných tutových šancích.