Ruda n,M. A - Sokol Jestřebí 2:1 (1:1)

31. 3. 2018

V Rudě jsme sehráli vyrovnanou partii, zejména v 1. poločase jsme byli fotbalovější a po zásluze jsme šli do kabin za stavu 1:1. Domácí se do vedení dostali po ofsajdu, který pomezní neodmával, nicméně jsme měli hned tutovku, kterou jsme prováhali, ale 5 minut před poločasem vybojoval Lukáš Mička balon, perfektně našel Tomáše Horkého, který před gólmanem nezaváhal a bylo 1:1. Ve druhém poločase jsme hned na začátku šli do přečíslení, ale tentýž pomezní zatáhl za záchranou brzdu a odmával Frantovi ofsajd, který samozřejmě nebyl. Postupně se Ruda začala prosazovat svou hrou, dlouhé balony na souboj a vytvářeli tím tlak na naši obranu. Když jsme přežili spoustu rohů a závarů, dostali jsme se občas do brejků, které jsme bohužel neproměnili, když hodně hořelo, byly nám pískány nesmyslné útočné fauly. Když už se zdálo, že to nějak ukopeme, tak přišel pád útočníka domácích ve vápně, který byl mimo balon a rozhodčí neváhal ani vteřinu - penalta. Tu domácí proměnili a body tak zůstaly v Rudě. Klukům patří poděkování za bojovnost, fotbalovost tentokrát na domácí nestačila, ti to doslova ukopali a pro body si šli s větší vůlí a byli tak odměněny, i když máme pocit, že jsme hráli proti 12 hráčům....