So Jestřebí - So Postřelmov 5:6

6. 3. 2010
První letošní zápas jsme odehráli na umělé trávě (UT) v Zábřeze. Počasí bylo velmi chladné, celý zápas byl mráz, ke konci zápasu už docela citelný. Ale k zápasu, do něj jsme vstoupili velmi aktivně. Kolem 5. minuty převzal na pravé straně přihrávku David Lukáč, který poslal před branku soupeře krásný centr, z kterého vstřelil Pepa Kramár vedoucí branku, po dalších 5 minutách vyslal Pavel Pecháček kolmou přihrávku na Honzu Bittnera, který poslal centr přesně na hlavu Davida Lukáče a bylo 2:0. Soupeř zanedlouho vyrovnal po trestném kopu, když zeď gólmanovi uhnula a bylo sníženo na 2:1, po zmatcích v obraně Postřelmov krátce nato vyrovnal. Po střele zdálky, která šla na našeho gólmana, ale byla nečekaná se ujal Postřelmov vedení a zvýšil vedení na 4:2, který korigoval Honza Bittner na 3:4. Škoda neproměněného sóla Davida Lukáče, který ve snaze přehodit brankáře, překopl i branku. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně, jednu chvíli jsme předváděli velmi líbivý a kombinační fotbal v rychlosti, bohužel po chybě obrany bylo 3:5, o snížení se postaral opět Honza Bittner po střele zdálky - 4:5, soupeř opět odskočil a náš Kuba Kondler snížil na 5:6. Zmíním se ještě o střele zdálky Davida Lukáče, která skončila na břevně a pěkné střele Honza Solníka, kterou gólman Postřelmova s námahou vytěsnil. Další naše šance nebyly proměněny, předvedená hra dopředu našeho trenéra musela uspokojit, bohužel hra dozadu se musí zlepšit ! Byly to naše chyby, které soupeř z vyšší třídy trestal neomylně. Jako příprava zápas splnil účel, další je naplánován na 21.3. v Mohelnici proti Lošticím B.