Sokol Jestřebí - Bratrušov 3:1 (1:0)

27. 5. 2018

Dnes podali naši kluci nadprůměrný výkon, po zásluze jsme zvítězili a máme už 40 bodů !

Hned od začátku to byli jestřebští, kdo udával tempro hry a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Otestovali i pevnost břevna, ale branku vstřelil až tzv. do šatny Tomáš Klubíčko, když hlavou po rohu otevřel skóre. Do druhého poločasu nastoupili hosté s větším důrazem a snahou vyrovnat, ale v 54. minutě doslova protlačil míč Franta do branky a bylo veseleji. Hosté hráli spíš nakopávané balony, ale obrana v čele s Míšou Krátkým pracovala skvěle a nic nedovolila soupeři. Když dal v 83. minute Lukáš Mička na 3:0, zápas se už spíš dohrával. Naši kluci takticky drželi balon a soupeř neměl téměř nic. Gól nakonec padl do naší sítě, těsně před koncem, když po nechtěné ruce našeho beka se odpískala penalta a hosté dali čestný gól. Vítězství však bylo bezpečně uhájeno. Ještě jednou díky všem hráčům za bojovnost a nasazení v téměř tropickém počasí.