Sokol Jestřebí - Brníčko 6:0

10. 6. 2018

Počasí nám umožnilo sehrát náš poslední domácí zápas na zábřežské trávě, ale i přes brzký gól Honzy Flodra jsme se na velkém hřišti v 1. poločase trochu hledali. Soupeře jsme nicméně nepouštěli do žádných šancí a naše herní převaha byla jednoznačná. Šance se rodily, ale koncovka byla špatná, naštěstí jsme před koncem poločasu dali 2 góly, které v podstatě rozhodly zápas. Nejprve se trefil technicky k tyči Vojta Tomášek a pak aktivní Lukáš Mička zaslouženě dal do šatny 3. gól. Ve druhém poločase se trefil zdálky krásně Jarda Janíček a pak po faulu na Frantu dával Pepa Kramar z penalty na 5:0. Prosadil se i Franta, na 6:0 dával v 65. minutě, ale brankostroj se pak zasekl, i přesto je výhra jednoznačná a zaslouženě jsme našeho soupeře, na kterého jsme ztráceli po podzimu 15 bodů přeskočili a končíme v klidném středu tabulky. Za týden máme poslední kolo, hrajeme v Hanušovicích a nová sezona bude po krátké letní přestávce už zanedlouho, nejpravděpodobněji už 4.8.18.