Sokol Jestřebí - Dubicko 6:5

24. 9. 2017

Do zápasu vstoupili lépe hosté, po našich chybách se dostali již v 11. minutě na 0:2 ! Naštěstí se  naši nepoložili a v 15. minutě snížil Honza Flodr a za 3 minuty z penalty srovnal náš kanonýr Tomáš Horký. Do vedení nás dostal Kuba Malý, ale netrvalo to dlouho, hosté otočili mezi 32. a 36. minutou a rázem bylo 4:5 ! Pak se ukázala kvalita a zkušenost Jardy Janíčka, který po samostatné akci srovnal a po trestňáku ve 44. minutě nás dostal do vedení 6:5. Do 2. pločasu se šlo s cílem už neobdržet branku a to se podařilo ! Škoda, že jsme z našich brejků něco nedotáhli a tak jsme se báli o výsledek až do poslední vteřiny. Vítězství je naše a je moc důležité pro další boje, hned ve čtvrtek opět doma přivítáme Loučnou a budeme chtít potvrdit dnešní body. Všem díky za bojovnost a morálku !!!