Sokol Jestřebí - Hanušovice 7:2 (4:1)

13. 5. 2019

Naše poslední výkony nebyly vůbec špatné, bohužel nám odešla střelba, tentokrát jsme se střelecky probudili a výsledek je jednoznačný. Od začátku jsme byli aktivní, první branku jsme dali sice až ve 27. minutě, když se zpoza vápna prosadil výborně hrající Jarda. O 10 minut později se prosadil Tomáš a bylo cítit, jak nám to pomohlo. Všude jsme byli první, akce stíhala akci a když Honza Flodr dal třetí branku, nebylo o vítězi pochyb. Trošku jsme zaváhali ve 43. minutě, když obránci nedostoupili hostující hráče a z laxnosti jsme dostali branku, ale David Pokorný dal do šatny po rohu hlavou na 4:1 a s úsměvem jsme šli do 2. poločasu. Franta se prosadil hned 2x, mezitím Jarda z trestňáku překvapil gólmana. Hosté se prosadili taky jednou, další góly už nepadly a tak vysoké vítězství bylo naše a máme tak klid do závěru soutěže.