Sokol Jestřebí - Hrabišín 5:2 (4:1)

31. 3. 2019

Zápas jsme začali úplně jinak než před týdnem v Bratrušově, od začátku jsme byli aktivní a hned v první minutě vystihnul Tomáš Horký malou domů, ale v rychlosti už nestačil zakončit, za chvíli Pepa Kramar poslal dlouhý centr na branku, k překvapení všech skončil míč v síti Hrabišína. Nadále se hrálo aktivně a donutili jsme hosty k chybám, z jedné vyplynul penaltový zákrok a Tomáš Horký nekompromisně zavěsil na 2:0. Zanedlouho se ve vápně prosadil Lukáš Mička a bylo 3:0. Po naší chybě ve středu pole se prosadili hosté, ale Honza Selinger po biliárové akci zakončoval do prázdné branky. Ve druhém pločase jsme hru kontrolovali a Franta Marada se prosadil, když vystihnul rozehrávku golmana a dal na 5:1, V 75. minutě se hosté dostali do šance po naší chybné rozehrávce a snížili na 5:2. Několik tutovek jsme v závěru zazdili, ale to nemění nic na jasném a zaslouženém vítězství, kterým jsme se rehabilitovali za nepovedený výkon minulý týden.